تولید نرم افزار سفارشی

گروه نرم‏افزاری سورس، نرم‏افزارهای خود را به دو صورت “محصول آماده” و “محصول سفارشی” به مشتریان ارائه می‏دهد.

تولید نرم افزار سفارشی
مشتریان متفاوت نیازهای متفاوتی دارند. منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. لذا نیاز به نرم افزارهای سفارشی دارند. هدف ما در این بخش تهیه یک نرم افزار هماهنگ با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان میباشد.
ممکن است نوع کسب و کار یک مشتری، به حدی خاص یا پیچیده باشد که نرم افزار مناسبی جهت پاسخ به نیازهای آن در بازار موجود نباشد و یا ترجیح بدهند برای راحتی و یا امنیت بیشتر، از یک نرم افزار سفارشی استفاده کند. تیم نرم افزاری سورس، می‏تواند نرم‏افزارهای سفارشی و سیستم‏های اتوماسیون مورد نیاز را بر حسب نیاز مشتریان با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب تهیه کند.

مزایای اصلی استفاده از یک نرم‏افزار سفارشی عبارتند از :

  • ایفای نقش فعال در طراحی یک نرم افزار سفارشی جهت بهبود کسب و کار
  • برتری بر سایر رقبا به دلیل در اختیار داشتن یک ابزار اختصاصی برای انجام امور
  • عدم چشم پوشی از پاره‏ای از نیازها به دلیل نبود امکانات در نرم‏افزار

در این بخش تیم نرم‏افزاری ما اقدام به تهیه یک نرم‏افزار خاص برای یک مشتری خاص می‏نماید. مراحل و مسئولیت‏های شرکت شامل کلیه مراحل ایجاد یک نرم افزار از مرحله شناخت و آنالیز شروع شده سپس عملیات طراحی و بعد از آن پیاده‏سازی نرم‏افزار انجام خواهد شد. در انتها نیز پس از اتمام مرحله پیاده‏سازی مرحله نصب و راه اندازی نرم‏افزار در دستور کار قرار خواهد گرفت. لازم بذکر است که در این فرآیند کارشناسان شرکت با توجه به شناختی که در مرحله اول از سازمان مشتری کسب می‏کنند و برنامه‏ریزی که انجام خواهد شد تا انتهای کار در کنار سازمان خواهند بود و با ارائه راهکارهای مختلف در مرحله راه اندازی سیستم ریسک عدم پذیرش محصول از جانب مشتری را به حداقل می‏رسانند. خوشبختانه تمامی نرم افزارهای تولید شده توسط این شرکت در سازمانهای مورد نظر راه‏اندازی گشته و توسط سازمان استفاده گردیده است و این نکته باعث افتخار و سرافرازی ما می‏باشد.

دلائل موفقیت ما در این حوزه عبارتند از:

  • نرم افزارهای تولید شده توسط این شرکت بصورت کاربردی و در جهت تامین سود برای مشتری ایجاد میگردند.
  • هزینه تولید نرم افزار توسط این شرکت نسبت به کیفیت آن پائین میباشد.
  • تجربه و تخصص ما در زمینه تولید نرم افزارهای سفارشی و درک ما از مراحل تولید یک نرم افزار
  • کیفیت و به روز بودن ابزارها و معماری هایی که در تولید نرم افزارها استفاده میشود.
  • انعطاف پذیری ما برای پشتیبانی هر سیستمی که تولید میشود با توجه به تربیت نیرو های داخلی تضمین شده است.

بخش تولید نرم افزار
بخش تولید نرم‌افزار تیم سورس با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و حرفه‌ای در زمینه تحلیل سیستم‌ها، طراحی، برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارها و سیستم‌ها، آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره و اجرا در زمینه طراحی، تولید و برنامه‌نویسی نرم‌افزارهای سفارشی، پروژه‌های نرم‌افزاری سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و یا گسترش سیستم‌های موجود آنها می‌باشد. متخصصین ما با به‌روز نگاه‌داشتن دانش فنی خود و استفاده از جدیدترین و کارآمدترین ابزارهای برنامه‌نویسی روز دنیا ، همواره در حال شگفت‌آفرینی در راستای تولید محصولات رقابتی و با کیفیت بسیار بالا (مطابق با استانداردهای جهانی) هستند . درک تکنولوژیک به همراه خلاقیت هنری به ما این امکان را داده تا ایده ها و تصورات شما را به محیطی تبدیل نمائیم که در آن دیدگاهها و توانائیهای شما به بهترین نحو ممکن قابلیت پیاده سازی و اجرا داشته باشند.